Senf - tmavě hnědá hříva - M010 983

Zdravím tě,

jmenuji se Senf a jsem achaltekinský kůň.

Achaltekinští koně jsou vytrvalí, skromní, odolní, mívají výbušnou povahu a jsou tvrdohlaví. Svému pánovi jsou ale velmi oddaní. Milují vytrvalé a dostihové ježdění. Achaltekinští koně jsou soutěživí.

Senf se těší na tvou stáj a tvůj výcvik. Složení Juhíka:

  • Vrchní materiál - 100% PES
  • Výplň - duté vlákno 100% PES (certifikát Oeko - Tex Standard 100 - l)
  • Hříva - 100% akryl
  • Tyčka - dřevo (smrk)
  • Omotávka - 100% bavlna
  • Popruh - polypropylen
  • Karabina a kroužek - kov 

Rozměry hobbíků bez tyčky

44x34cm 

4 490,00 Kč

DALŠÍ HOBBÍCI 


ČÍM JSOU NAŠI HOBBÍCI VÝJIMEČNÍ?


Protiskluzová omotávka

Zajistěte si kontrolu a bezpečí při jízdě na hobbíkovi s naší protiskluzovou omotávkou o délce 2 metry. Je přilepená a prošitá, aby se provaz neuvolnil, a umožní Vám tak plynulou jízdu bez jakýchkoli problémů.

Delší tyč

Potřebujete přizpůsobit délku tyče pro svého hobbíka? S naší delší tyčí si snadno sami nastavíte délku, kterou potřebujete, a Vaše jízda bude přesně taková, jakou chcete.

Bezpečnost nadevše

Chcete, aby Vaše jízda na hobbíkovi byla bezpečná a zábavná? S naší dostatečnou vycpávkou budete při jízdě dobře chránění a přišité oči a nozdry také zabrání spolknutí těchto malých částí. Také vycpaná ouška dodají Vašemu hobbíkovi roztomilý vzhled a navíc nebudete muset mít obavy, že by ouška po několika jízdách ztrácela svůj tvar.

Vlastní patent na přichycení hobbíka

S naším vlastním patentem na přichycení hobbíka k tyči si můžete být jisti, že Vaše jízda bude stabilní a bezpečná. Nemusíte se obávat, že by Váš hobbík na tyči klouzal nebo se převracel při jízdě.


Doživotní záruka

Věříme v kvalitu našich hobbíků a chceme, aby náš zákazník byl s naším výrobkem naprosto spokojený. Proto Vám nabízíme doživotní záruku.